RAHVUSVAHELISE ÄRI PROGRAMMID

Välisturule minekuks ja väliskaubandusega tegelemiseks ei pea tingimata kodus edukas olema. Väga paljud ärid ongi ainult välisturule suunatud ja koduseinte vahel ei toimi. Ka vastupidi, kodus väga tuntud ettevõte, ei pruugi välismaal kunagi läbi lüüa. Globaalses maailmas on välis- ja siseturu piirid hägunenud. Nüüd kus maailm on haaret kitsendanud ja liberaalne globalism taandunud, tasub veelgi rohkem Eesti piiridest väljapoole vaadata ning enda ärimudelit kohandada välisturu tarbeks.

Rahvusvahelist äri alustades või laiendades võiks seda teha läbimõeldult ja täpselt sihitult.

Meie rahvusvahelise äri kompetents ja kontaktid (alates aastast 1989) aitavad efektiivsemalt arendada sinu EKSPORTI, INVESTEERINGUID VÄLISMAALE, LITSENTSIDE ja FRANTSIISI müüki rahvusvaheliselt ning STRATEEGILISI KOOSTÖÖPROJEKTE.

ENTRY välisturule sisenemise programm on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad esimest korda müüa oma kaupa välismaal või otsivad uusi sihtturge.

DEVELOPMENT välisturu arendamise programm on mõeldud ettevõtetele, kes juba tegutsevad mingil turul ja soovivad seal laieneda, ärimudelit (strateegiat) muuta või täiendava kauba/teenusega positsiooni tugevdada.

CONSORTIUM (ekspordikonsortsium) on ettevõtete vabatahtlik koostöögrupp, mille eesmärk on ühistegevuse kaudu edendada oma liikmete kaupade ja teenuste eksporti. Konsortsiumi programm on koostöö vajalikkust mõistvatele ja sünergiast võitvatele ettevõtetele, kelle kaubad või teenused täiendavad grupi väärtus- või tarneahelat.

REBRANDING (välisturgudele) on ettevõtetele kellel on Eesti koduturul tuntus ja positsioon, aga kes mingil põhjusel seda välismaal kasutada ei saa. Näiteks nimi, logo või kaubamärk ei kõneta mingeid välisturge või on lausa äravahetamiseni sarnane kellegi teisega.

NB! Toimiva süsteemi või brändi rebrändimine on minimaalsete muudatuste tegemine!

COMPLIANCE MANAGEMENT (Vastavushaldusteenus). Vastavuse haldusteenus on juhtimise ja kontrolli protsesside kogum, mille eesmärk on tagada, et organisatsioon (süsteem) järgib kohaldatavaid nõudeid, mudeleid, standardeid ja sisepoliitikaid.

Iga ettevõte ja olukord on unikaalsed. Võta meiega ühendust, arutame ja leiame sulle parima ja efektiivseima tee välisturgudele!