ITS teenused

  Piiriülesed M&A tehingud ning kaasaegsed turule sisenemise teenused Baltikumis ja mujal.

ITS on spetsialiseerunud Eesti ja välismaa firmadele rahvusvahelise äri teenuste osutamisele. Omame kompetentsi ja pakume komplekselt kõike mis välismaal äriks vaja läheb. Alates väga erinevatest turu-uuringutest kuni keeruliste ülevõtu kaitse tehinguteni. Töötame meeleldi nii esmasammude astujatega kui ka globaalsete suurtegijatega.

Meie teenuste ühine nimetaja on, et teeme teie äri suuremaks, väärtuslikumaks ja rahvusvahelisemaks. Aitame teha VÄIKESEID GLOBAALSEID ETTEVÕTTEID.

Leiame, et rahvusvahelist äri on võimalik teha seitsmel moel ehk eristades 7 tehinguliiki:

1. kaupade (teenuste) ost ja müük ehk importimine ja eksportimine;
2. esinduse loomine välisriigis;
3. litsentsid ja frantsiis;
4. ühisettevõte ja ühinemine;
5. piiriülene omandamine;
6. koostööprojektides osalemine ja oskusteabe müük;
7. kauplemine investeeringutega.

ITS pakub abi, kompetentsi ja kontakte kõikide loetletud tehinguliikide paremaks korraldamiseks.

ITS teenused on jagatud kolme rühma:

UURINGUD

M&A

TURULE SISENEMINE

Saame teile kasulik olla Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Itaalias, Hispaanias, Maltal ja Hong Kongis. Riikide nimekiri võib täieneda ja küsige alati mõne muu turu kohta ka.

Teenused on individuaalsed ja projektipõhised, mitte standardiseeritud paketid. Arutame läbi, lepime kokku, teeme pakkumuse. Sama kehtib ka hinna osas. Tavaliselt on sellised piiriülesed teenused komplekssed ja kestavad mõne aja, kuna on vaja pääseda ligi võtmeisikutele ja informatsioonile. Seega saab teenust jagada mitmetesse etappidesse ja liikuda edasi vahe-eesmärke täites.

Teeme teie äri välismaal lihtsamaks ja kasumlikumaks! Ükskõik milline probleem või huvi teil piiriüleselt on, võtke meiega ühendust: info@itscorporate.ee