UURINGUD

ITS on koostanud aastaid rahvusvahelistele klientidele erinevaid kommertsuuringuid Balti ja Põhjamaade turgude kohta. Omame tugevat kompetentsi ja saame teha seda ka vastupidises suunas – Eesti klientidele välismaa turgude kohta. Meil on vastavad koostööpartnerid Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Itaalias, Hispaanias, Maltal ja Hong Kongis. Vastavalt meie võrgustikule saame soovitada ka mitmel teisel turul uuringutega tegelevaid inimesi.

Erinevate uuringute tegemisel lähtume põhimõttest, et mingit kindlat valdkonda ja kindalt turgu tunneb selle valdkonna spetsialist, kes asub uuritaval turul kohapeal. Me ei tee kaugjuhtimise teel Tallinnast internetis leiduva info põhjal teoreetilisi kirjutisi. Et see nii oleks, on meil aegade jooksul töötatud välja enda võrgustik keda me vastavalt tellimusele juhime. Uuring pannakse kokku Lego põhimõttel. Iga võrgustiku liige edastab enda kompetentsiosa ja projektijuht paneb erinevatest klotsidest terviku kokku.

Kommerts-uuringute puhul vaadatakse tellija püstitatud ülesande alusel erinevaid näitajaid, kuid praktiliselt alati on vaja uuringusse tuua sisse kaks võtmenäitajat: turuosalised ja hinnad.

  Peamised meie kommertsuuringud on järgmised, kuid alati tasub erihuvide osas nõu pidada:
– TURU-UURINGUD;
– TURULUURE ja TAUSTAUURINGUD;
– TURU TESTIMINE;
– TRENDIANALÜÜS;
– BRÄNDI VÄÄRTUSANALÜÜS;
– BRÄNDI KONKURENTSIANALÜÜS;
STORE CHECKING.

M&A tehingute raames teeme ettevõtte väärtuse määramisi ja hindamisi ning due diligence`e. Vaadake täpsemalt www.administraator.ee.

Frantsiisitehingute raames teeme frantsiisimaterjalide ja lepingute auditeid. Nii kommerts kui juriidilist. Vaadake täpsemalt www.francorpbaltic.com