MEIST

International Trade Services OÜ (ITS) on 2005. aastal mittetulundusühing Eesti Väliskaubanduse Liit ja Tambet Made poolt loodud äriühing. Algne eesmärk oli nõustada ja koolitada Eesti ettevõtteid piiriülestes omandamise ja ülevõtmiste tehingutes. Edaspidi lisandusid teised rahvusvahelise äri teenused. ITS aitab Eesti ettevõtjatel laieneda välisturgudele, teha tehinguid, hinnata nende ettevõtteid, tõsta äriomandi väärtust, viia läbi turu-uuringuid, tekitada kontakte ja luua ärisidemeid. Praktiliselt kõik, mis välismaal edukaks tegutsemiseks on vaja.

2011, mil Eesti Väliskaubanduse Liidu baasil formeerus maailma äriorganisatsiooni ICC WBO Eesti rahvuslik organisatsioon, omandas Tambet Made 100-protsendiliselt ITS-i osaluse.

Alates 2016. aastast on lisandunud ITS-i teenuste ja oskuste nimistusse frantsiiside nõustamine ja müük. Frantsiisiteenuste osas on ITS-il koostööleping maailma juhtiva frantsiisinõustamise ettevõtte Francorp Inc. Balti esindusega Francorp Baltic SIA.

ITS  on mitmete rahvusvaheliste M&A võrgustike liige ja teeb koostööd partnerfirmadega. Näiteks Lätis Bizon Broker SIA, Leedus Investment House UAB, Soomes MBO Partners OY, Rootsis Svensk Företagsförmedling AB ja Swedbank Företagsförmedling AB, Itaalias Euroleges, Hiinas Shanghai M&A Club.

Kogu tegutsemisaja vältel on ITS koordineerinud paljuid turu-uuringute projekte. Tellijateks peamiselt välismaa suurfirmad. See on andnud võimaluse visata pilk Balti ja Põhjamaade majanduse telgitagustesse ning sõlmida kontakte võtmeisikutega.


Vaadake meie tegutsemise põhimõtteid SIIT

 
ITS
on osa Tambet Made loodud ärinõustamise teenuste grupist BTS International (Business and Trade Services International), kuhu kuuluvad veel:

Hindamise ja ärilahenduste teenused: www.administraator.ee
Rahvusvahelise äri teenused: www.itscorporate.ee
Ettevõtete müügi ja ostu teenused (M&A): www.vrp.ee
Frantsiisi teenused: www.franchising.ee